رونمایی از سایت واگذاری سهام عدالت کارگران

واگذاری سهام عدالت 4 میلیون کارگر
. وزارت اقتصاد در حال پیش‌بینی دهک و تهیه سهام عدالت برای کارگران

۴ میلیون کارگر منتظر تصمیم این مقام مسئول کارگری افزود: در هر حال وزارت کار و امور اجتماعی هم اکنون موافق انجام واگذاری سهام عدالت به کارگران است.

پارسا در زمینه آمار کارگران ساختمانی مشمول دریافت سهام عدالت تصریح کرد: در این بخش بیش از یک میلیون نفر کارگر ساختمانی در حال فعالیت هستند که باید سهام عدالت بگیرند.

عضو هیئت مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور بیان داشت: طبق برنامه ریزی اولیه قرار است پس از کارگران فصلی، گروه های فصلی، قراردادی و رسمی نیز از مزایای سهام عدالت برخوردار شوند.

 

رونمایی از سایت واگذاری سهام عدالت کارگران/ احتمال ثبت‌نام 5 میلیون نفر


در حالی سایت ثبت نام از متقاضیان کارگری سهام عدالت به مرحله آمادگی رونمایی توسط وزرای کار و اقتصاد رسید که برآورد می‌شود تا 5 میلیون کارگر فعال در بخشهای مختلف مشمول دریافت سهام عدالت باشند.

 

 

 معاون فرهنگی اجتماعی وزارت کار با بیان اینکه وزارت اقتصاد در حال پیش‌بینی دهک و نیز تعداد سهام برای واگذاری به کارگران است گفت: نظام‌نامه ثبت‌نام و شناسایی این موضوع تبیین شده و در آینده‌ای نزدیک به مرحله اجرا خواهد رسید.زارعی خاطرنشان کرد: فرآیند آغاز اجرای واگذاری سهام به کارگران طی مراسمی با حضور وزیران کار و امور اجتماعی و اقتصاد و دارایی در آینده‌ای نزدیک برگزار خواهد شد.

/ 0 نظر / 28 بازدید