خرید و فروش سهام

رئیس سازمان خصوصی سازی از ابلاغ دستور العملی به دفترخانه ها مبنی بر غیر قانونی بودن خرید و فروش وکالتی سهام عدالت خبرداد و گفت: کارگران ساختمانی مشمول دریافت سهام عدالت شدند.

   

ارزش سهام عدالت1.8برابر قیمت اسمی است/مشمولان به هیچ وجه سهام خود را نفروشند


دبیر کانون شرکت‌های سرمایه گذاری استانی تاکید کرد: مشمولین سهام عدالت به هیچ وجه سهام خود را نفروشید، زیرا ارزش سهام عدالت 1.8 برابر قیمت اسمی است و اگر کسی سهام خود را بفروشد، ضرر کرده است.

 

.

خرید و فروش سهام عدالت

 معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی در مورد خرید و فروش سهام عدالت در بورس گفت: در حال حاضر سهام عدالت خرید و فروش نمی شود، اما فرد دارنده سهام تا زمانیکه مابه ازاء سهام را از سود پرداخت نکند، نمی تواند عمل واگذاری را انجام دهد، زیرا بخش عمده ای از این سهام در آینده ای نزدیک ارزش قابل توجهی خواهد یافت.

وی یادآور شد: اگر فرهنگ سازی صورت نگیرد، افرادی که دارای تمکن مالی هستند با پیشنهاداتی به افراد دارنده سهام عدالت و عنوان این مطالب که در حال حاضر این سهام نفعی ندارد و مواردی اینچنینی، سهام عدالت را از افراد دارنده آن به صورت وکالت بلاعزل خریداری می کنند که این کار خلاف قانون است.

نوری با بیان اینکه مطمئنا بعد از مدتی این روابط فی مابین مردم مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد که باید آن را حل و فصل کنیم، افزود: اگر در برخی موارد دقتهای حرفه ای را انجام دهیم، دیگر لازم نیست که نگرانی داشته باشیم.

رئیس سازمان خصوصی سازی از ابلاغ دستورالعملی به دفترخانه ها مبنی بر غیر قانونی بودن خرید و فروش وکالتی سهام عدالت خبرداد و خاطرنشان کرد: دفترخانه ها موظف به اجرای این ابلاغیه هستند.

/ 0 نظر / 33 بازدید