خبرهای جدید از پایگاه اطلاع رسانی سهام عدالت

احمدوند خبر داد: پرداخت سود سهام عدالت به 900 هزار نفر
900 هزار مشمولی که طی سال‌های 85 و 86 موفق به دریافت سود سهام عدالت خود نشده‌اند با اطلاع رسانی که از سوی این سازمان در آینده انجام خواهد شد، می‌توانند با مراجعه به بانک‌های عامل سود سهام عدالت خود را دریافت کنند.

 


ارسال 2.3 میلیون فرم اطلاعات سهام عدالت به کارگران فصلی و ساختمانی
معاون واگذاری و امور سهام سازمان خصوصی‌سازی از ارسال ۲ میلیون و ۳۲۰هزار فرم جمع‌آوری اطلاعات اولیه سهام عدالت برای کارگران فصلی و ساختمانی خبر داد.

توصیه رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی‌ به مردم:
سهام عدالت‌ را نفروشید
رئیس هیأت عامل سازمان خصوصی‌سازی‌ به دارندگان سهام عدالت توصیه کرد سهامشان را در دفاتر اسناد رسمی به قیمت‌های پایین نفروشند چرا که ارزش برگه‌های سهام عدالت بسیار بیشتر از ارقامی است که فروخته می‌شود.
تمام کارگران فصلی و ساختمانی سهام عدالت دریافت می‌کنند
کارگران فصلی و ساختمانی که در مرحله نخست ثبت نام سهام عدالت در خانه کارگر ثبت نام کرده اند، نیز سهام عدالتشان را دریافت می کنند. خرین وضعیت سهام عدالت از زبان احمدوند؛
ارزش سهام عدالت 3 میلیون تومان شد
رئیس سازمان خصوصی سازی آخرین وضعواگذاری 111 هزار میلیارد تومان سهام/ 50 میلیون نفر سهام عدالت می‌گیرند
رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه در مجموع حدود 73 درصد از واگذاری‌های شرکتهای دولتی از طریق بازار سرمایه بوده است، گفت: 50 میلیون نفر سهام عدالت می‌گیرند.
رئیس کل سازمان خصوصی‌سازی:
سبد سهام عدالت 50 هزار میلیارد تومانی می شود
رییس کل سازمان خصوصی سازی گفت: سهام عدالت اختصاص داده شده با افزایش 5 میلیون نفر جدید به رقم 50 هزار میلیارد تومان می رسد.
/ 0 نظر / 30 بازدید