زمان خرید و فروش سهام عدالت

همانطور که قبلآاعلام شده بود که فعلا امکان خرید وفروش سهام عدالت بدلایلی امکانپذیر نبوده و به صلاح سهامداران نیست  رئیس سازمان خصوصی سازی نیز ضمن تاکیدبر این مدعا فرمودنددارندگان سهام عدالت مواظب افراد سودجو باشند گفت:معامله سهام عدالت منوط به 3 شرط است و تاکنون زمان دقیقی برای خرید و فروش آن مشخص نشده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان خصوصی سازی؛ محمدرحیم احمدونددر رابطه با امکان خرید و فروش سهام عدالت اظهار داشت: برای معاملات سهام عدالت باید حداقل 3شرط رعایت و نهایی شود.شرط اول مربوط به آزادسازی سهام عدالت بعد از حضور 30 شرکت سرمایه‌گذاری استانی در بازار سهام است تا قیمت واقعی آن مشخص شود.

وی با بیان اینکه فرایند آماده سازی و پذیرش این شرکت ها در حال انجام است،ادامه داد:علاوه براین بعد از نهایی شدن قیمت سبد سهام عدالت،متناسب با تعداد اعضای شرکت‌های سرمایه‌گذاری،سهم هر کدام از آنها باید مشخص شود تا به نسبت حجم دارایی سبد سهام عدالت و به اندازه هر کدام از 30 شرکت سرمایه‌گذاری استانی، سهامی به آنها داده شود.

رئیس سازمان خصوصی‌سازی در رابطه با شرط سوم خرید و فروش سهام عدالت نیز توضیح داد: در کنار این دو شرط باید به اندازه اقساطی که پرداخت شده و همچنین تخفیف 50 درصدی برای دو دهک اول،درصدی از سهام آزاد شود که فعلا مشخص و نهایی نشده است. بنابراین با در نظر گرفتن این 3 شرط زمان دقیق معاملات سهام عدالت مشخص نیست.

احمدوند با بیان اینکه زمان نهایی خرید و فروش سهام عدالت از طریق سایت سازمان خصوصی‌سازی و یا برگزاری نشست مطبوعاتی با رسانه‌ها اعلام خواهد شد، در خاتمه به دارندگان سهام عدالت توصیه کرد:مردم محترم و دارندگان سهام عدالت باید مراقب افراد سودجو باشند. چرا که از قرار معلوم برخی از سودجویان درصدد خارج کردن این سهام ازرشمند از دست مردم با قیمت‌های نازل هستند.

/ 1 نظر / 27 بازدید
NextHoliday.ir

وبلاگ جالبی دارین. به ما هم سر بزنید اگه خوشتون اومد یه رای مثبت تو جشنواره وب هم بهمون بدین. ممنون