خبرهای واگذاری از سایت وزارت اقتصاد

<?xml version="1.0" encoding="utf-16"?>
درصد کشاورزی و دامپروری سفیدرود واگذار می شود

عضو شورای عالی بورس خبر داد:راهکارهای پیشنهادی برای بهبود اوضاع بازار

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس و عضو شورای عالی بورس از تدوین مجموعه راهکارها و تمهیدات مواجهه با تحریم‌های اقتصادی در قالب طرحی توسط فراکسیون بازار سرمایه خبر داد. دکتر محمدرضا پورابراهیمی با اعلام این خبر افزود: راهکارهای پیشنهادی مواجهه با تحریم‌ها و تهدیدها توسط کمیسیون اقتصادی مجلس به دولت و سایر قوا ارائه می‌شود.
بخش خصوصی سه کنسرسیوم صادرات نفت خام تشکیل می دهد

رییس اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی گفت: سه کنسرسیوم داخلی با مشارکت بخش خصوصی برای صادرات نفت خام تشکیل می شود.
هیات وزیران تصویب نمود: اتخاذ تدابیر اجرایی لازم به منظور افزایش ظرفیت های بخش گردشگری

به گزارش دفتر برنامه ریزی و نظارت براجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی، هیات وزیران در جلسه مورخ 24/3/1391 به استناد اصل یکصد و سی وهفتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ، با اتخاذ تدابیر اجرایی لازم به منظور افزایش ظرفیت های بخش گردشگری ، میراث فرهنگی و صنایع دستی کشور موافقت نمود .
وزیر اقتصاد خبر داد:رشد دو رقمی جذب سرمایه‌گذاری خارجی

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تاکید بر این‌که امسال شاهد رشد دو رقمی جذب سرمایه‌گذاری خارجی هستیم، گفت: در سال گذشته موفق شدیم بالغ بر چهار هزار و یک صد میلیون دلار سرمایه‌ خارجی جذب کنیم و رشد 14 درصدی در این حوزه داشتیم.
آخرین وضعیت واگذاری دو تیم پرطرفدار پایتخت

مامور رسیدگی به پرونده‌ واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس می‌گوید در مرحله اول ۲۵ یا ۵۰ درصد از سهام این دو باشگاه واگذار خواهد شد.
وجیه اله جعفری(معاون امورمعادن وصنایع معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت) :سرمایه گذاری در بخش معدن را تضمین می کنیم

معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت معدن و تجارت گفت: وزارت صنعت و معدن از سرمایه گذاران بخش معدنی حمایت می کند و با ایجاد صندوق بیمه اکتشاف و معادن سرمایه آن ها را تضمین می کند.
خبرخوش معاون اول برای سرمایه گذاران خارجی

معاون اول رییس جمهور گفت: 20 درصد از کل موجودی بالای 30 میلیارد دلار صندوق توسعه ملی یعنی بیش از شش میلیارد دلار با مجوز مجلس برای اعطای وام به سرمایه گذاران خارجی اختصاص می یابد.
درروز جاری؛ 2170 میلیارد ریال ارزش معاملات فرابورس ایران

ارزش معاملات بازارهای فرابورس ایران، با جابجایی یک میلیارد و 759 میلیون اوراق بهادار، به دو هزار و 170 میلیارد ریال رسید.
بااجرای اصل 44 قانون اساسی صورت می گیرد؛ افزایش سهم بخش خصوصی در اقتصاد تا پایان برنامه پنجم
/ 0 نظر / 26 بازدید